Po mnoha letech v oblasti výroby městského mobiliáře, jsme se rozhodli nasbírané zkušenosti s materiály, povrchovou úpravou a konstrukcí venkovního nábytku nabídnout také soukromému sektoru. Zrodil se tak zahradní nábytek iconi.

sestava šedá lavice a bílá stolička

Ucelená řada venkovního nábytku iconi je určena nejen pro soukromé zahrady a terasy Vašich domů, ale také pro interiéry a exteriéry restaurací, hotelů a penzionů. Venkovní nábytek působí vzdušně a lehce. Tvar sedáku a opěradla přebírá vzhled tradičních laviček. Tvar podnoží však jasně říká, že se jedná o moderní prvky.

Iconi s opěradlem sestava

Sedák, opěradlo a deska stolu je tvořena z masivních dřevěných latí rozměru 32x32mm. Používáme výhradně dřevo z českých lesů. Nejčastěji je to akát a modřín, které jsou používány v exteriéru již po staletí. Tyto dřeviny obstojí povětrnosti i bez nátěru. Pro zachování stejného vzhledu bez zešednutí je však ošetřujeme olejovou lazurou.

Podnože jsou svařeny z ohýbaných trubek průměru 30mm. Ocelová konstrukce je žárově zinkována a díky tomu je konstrukce ošetřena také v dutinách trubek. Takto připravené polotovary následně lakujeme práškovou vypalovanou barvou.

Iconi s opěradlem RAL5015 bazaltově šedá
Iconi lavička barevnost

Výrobky nabízíme v pěti základních barvách konstrukcí a dvou odstínech olejové lazury na dřevo, tak aby pro Vás bylo snazší je zakomponovat do Vašeho prostoru. Pro ty kteří si nevyberou však máme také řešení. Stačí nás kontaktovat a domluvíme si barevnost na míru. Je pro nás důležité, aby nábytek doplnil prostor, tak jak si přejete.

V našem e-shopu si můžete zvolit typ dřeva a barevnost konstrukce. Ihned potom uvidíte, jak vaše vybraná varianta vypadá a kolik stojí.

Potřebujete další informace? Barevnost na míru? Cenovou nabídku na více výrobků? Neváhejte nás kontaktovat.